שירותי זגגות

כל מה שאתם צריכים במקום אחד!

מראות מעוצבות

רוצים להקנות לביתכם מראה וויקטוריאני או עיצוב מסוגנן? רוצים לחדש ולרענן את מראה הסלון או חדר השינה? תוכלו לעשות זאת על ידי שילוב של מראות מעוצבות בחדרים השונים. בכדי לאתר את האומנים המתמחים ביצירה של מראות מעוצבות, מלאו עכשיו כמה פרטים בטופס, וקבלו מחירים אטרקטיביים!

שימוש במראות לצורך עיצוב הבית הוא פופולארי ביותר, עם זאת לאחרונה נוצר טרנד של ממש ברכישה של מראות מעוצבות ישירות מהאומנים והנגרים המתמחים בתחום. ישנם סוגים רבים של מראות המתאימות לחדרים השונים, ובהמשך תוכלו לקרוא אודות החומרים מהם מעצבים האמנים את המראות.

מחפשים אומנים מקצוענים בעיצוב מראות? ממלאים פרטים בטופס ומקבלים פרטים בתוך דקות!

חומרים לעיצוב מראות
ובכן, הדרך הנפוצה ביותר לעצב מראות, או למעשה מסגרות למראות, היא באמצעות שילוב של עץ ומתכת. למעשה, המתכת היא זו אשר מעניקה למסגרת המראה את היציבות הנדרשת בכדי להחזיק את המראה לבל תיפול, שכן כאשר מדובר על מראות גדולות במיוחד, יש צורך במסגרת חזקה ומתאימה.

העץ, הוא זה אשר נראה לעין, והוא זה אשר מהווה את עיקר העיצוב. נגרים אומנים המתמחים בעיצוב מראות ייחודיות, מגלפים באמצעות כלים מתאימים את העץ לכדי פיתוחים ועיטורים, כאשר בסופו של התהליך מתקבלת תוצאה מרהיבה, ייחודית ומקורית ביותר.

כמובן, שישנן דרכים וחומרים נוספים בהם ניתן לפעול בכדי ליצור מראות ייחודיות, כאשר חומר נוסף בו נהוג להשתמש הוא חומר האלומיניום. האלומיניום הוא חומר חזק וקל להפליא, שילוב מעולה ליצירות ייחודיות. את מסגרות האלומיניום ניתן לצבוע וליצור מראה מעוצבת ומסוגננת.

עוד דרך מעולה לייצר מראות ייחודיות היא באמצעות שילוב של עבודות ויטראז' אל המראות. מדובר למעשה על מסגרות עץ פשוטות, על גביהן מודבקות עבודות ויטראז' יוצאות דופן במראה ובמקוריות. הויטראז' כידוע, הוא הדבקה של זכוכיות צבעוניות זו לזו לכדי מארג של שברי זכוכית.

הייחודיות של עבודות הויטראז', היא זו אשר מאפשרת יצירת אומנות של ממש בעת עיצוב המראות, מסיבה זו בחירה במראות אשר עברו תהליך עיצוב באמצעות טכנולוגיית אומנות זו זוכות לפופולאריות רבה בקרב המחשפים אחר מראות ייחודיות, אותן יוכלו לשלב בחדר המגורים או בחדר השינה.

גם הפסיפס, יוכל לשמש בכדי לעצב מראות באופן מקורי וייחודי. את עבודות הפסיפס אותן יוצר האומן מדביקים לאחר מעשה או בתוך שלבי העבודה, אל מסגרת העץ או האלומיניום העוטפת את המראה.

רוצים ליהנות גם אתם ממראות מעוצבות בביתכם? מלאו עכשיו בטופס את פרטיכם, וקבלו פרטים של אומנים ונגרים המתמחים בעיצוב מראות!