ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט השתתף הבוקר באספת חירום שארגנו עובדי אגף שירותי הרווחה בעירייה, במסגרת מחאת העובדים הסוציאליים כנגד מקרי האלימות כלפיהם: "אתם עושים עבודת קודש וראויים לחיבוק ולהערכה גדול", אמר פלוט

כמו בשאר הרשויות ברחבי הארץ גם בעיריית נצרת עילית עובדי אגף הרווחה כינסו ביום רביעי השבוע אסיפת חירום מיוחדת בעקבות גל אירעו האלימות כלפי עובדים סוציאליים ברחבי הארץ. עובדי האגף בהנהלתה של סלי ברקוביץ קיימו שיח פתוח על האירועים שהתרחשו לאחרונה כנגד עובדים סוציאליים וכן ביצעו רענון נהלים והמלצות לייעול ושיפור אמצעי ההגנה.

במהלך האסיפה הצטרפו לסירוגין ראש העיר, רונן פלוט, ומנכלי"ת העירייה, חוה בכר. שניהם הביעו תמיכה במאבקם של העובדים הסוציאליים "לא יעלה על הדעת שאדם יפעל באלימות דווקא כלפי מי שפועל בעדו, ואפילו לא מקבל על כך תודה, אני מבטיח לדאוג לכל מה שנדרש כדי שתהיו מוגנים" אמר ראש העיר פלוט וציין כי עובד סוציאלי, כמו רופא, אחות או כל גורם טיפולי אחר, מעניק שירות מציל חיים למטופליו ואין לקבל או להשלים עם סיטואציה בה יותקף במהלך עבודתו.

מנכ"לית העירייה חוה בכר הביעה את הערכתה לעבודה הקשה והחשובה של העובדים הסוציאליים: "אני מודה ומוקירה את עבודתכם כעובדת עירייה תושבת העיר ואזרחית במדינת ישראל."

 

Tags: , , , , ,