הסביר: "אם באירופה היו צריכים לעצור עבודות בגלל מזג אוויר, שום פרויקט לא היה מושלם בזמן"

באצטדיון "גרין" בנוף הגליל נמשכו בשבועיים האחרונים עבודות השיפוצים והבנייה למרות מזג האוויר הסוער, הגשמים העזים והקור. מצוידים בחליפות סערה, כפפות ואמצעי חימום שונים, התייצבו העובדים מדי יום והמשיכו בעבודות הבנייה החל משעות הבוקר המוקדמות.

מהעירייה נמסר כי בדרך כלל, בימי גשם סוערים, מקובל לעצור עבודות הבנייה בשטח, אולם על פי הנחיית ראש העיר, רונן פלוט, ביצוע כל הפרויקטים בעיר נמשך כרגיל כעט בכל תנאי מזג אוויר. פלוט ביקש שלא לעצור אף פרויקט בגלל מזג אוויר, ויחד עם זאת לדאוג לצייד את העובדים בחליפות סערה ואמצעי חימום בטיחותיים. "החורף לא בא בהפתעה ולא עוצרים עבודות בגלל גשם אלא מצטיידים כראוי וממשיכים בהתאם לתנאים בשטח", הסביר פלוט והוסיף: "אין שום סיבה לעצור את הפרויקטים בכל אירוע גשם, בשביל זה המציאו אמצעי מיגון". פלוט ציין כי לא כל העבודות בפרויקטים השונים שמתבצעים בעיר נעשים תחת כיפת השמיים. "אם באירופה היו עוצרים פרויקטים בגלל גשם, שום דבר לא היה מושלם בזמן".

יצוין כי עלות פרויקט שיפוץ וחידוש אצטדיון "גרין" מסתכמת בכ-40 מיליון שקלים. הפרויקט כולל חידוש כר הדשא, בניית תחנת שידור, הוספת יציע, התקנת כיסאות חדשים ושיפור חוויית הצפייה. הפרויקט מתבצע על פי הנחיות ההתאחדות לכדורגל בהתאמה לדרישות משחקי ליגת העל.

 

Tags: